Strona główna Kempingi Camping AMBRE

Camping AMBRE

Camping AMBRE w Łebie, jeden z najlepszych kempingów nad morzem. Bogata infrastruktura, atrakcyjne położenie blisko morza.

5310
PODZIEL SIĘ
Łeba - Camping Ambre
Łeba - Camping Ambre

Camping Ambre w Łebie to jeden z najbardziej utytułowanych kempingów nad polskim morzem. Wielokrotnie nagradzany tytułem MISTER CAMPING położony jest pośród sosnowego lasu zaledwie 50 metrów od plaży.

Łeba - Camping Ambre
Łeba – Camping Ambre

Camping Ambre należy do polskiej organizacji PFCC oraz posiada rekomendacje ADAC.

Kemping oferuje ponad 170 miejsc dla przyczep kempingowych i kamperów. Pole podzielono na sektory: A, B, C, D i E. Stanowiska w sektorach A, B ,C i D różnią się nieznacznie wielkością a jedynie swoim ułożeniem. W sektorze D wydzielono także stanowiska dla gości chętnych spędzić wakacje pod namiotem.

Łeba - Camping Ambre
Łeba – Camping Ambre

Istnieje też możliwość podłączenia wodno-kanalizacyjnego na wybranych parcelach. Każde stanowisko posiada podłączenie do prądu. Sektor E obejmuje pole namiotowe, niepodzielone na parcele. Goście samodzielnie wybierają swoje miejsce na polu namiotowym bez konieczności rezerwacji. Na terenie całego pola kempingowego znajdują się 4 stanowiska z wodą do celów kuchennych.

Łeba - Camping Ambre
Łeba – Camping Ambre

Kids Club

Z myślą o najmłodszych kemping oferuje atrakcyjną ofertę dla dzieci. Na terenie kempingu odbywają są animacje dla dzieci prowadzone przez przeszkolony personel. Zajęcia obejmują lekcje nauki języka angielskiego i niemieckiego, zabaw ruchowych na świeżym powietrzu i plastyki. Do dyspozycji jest również bogato wyposażony plac zabaw.

Łeba - Camping Ambre
Łeba – Camping Ambre

Mini Spa, sklep, restauracje

w trosce o jak najwyższy komfort wypoczywania Camping Ambre oferuje również możliwość korzystania z Mini Spa w którym znajduje się min. Grota solna, hydromasaże, siłownia, sauna sucha, solarium.

W każdej chwili można także skorzystać z konsultacji z będącym cały czas do dyspozycji personelem.

Łeba - Camping Ambre
Łeba – Camping Ambre

Kontakt:
Camping AMBRE
ul. Nadmorska 9
84-360 Łeba
+48 59 866 24 72
+48 500 533 466
www: www.ambre.leba.info

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości