Strona główna Kwatery prywatne Ośrodek CHOMICZÓWKA

Ośrodek CHOMICZÓWKA

Chomiczówka - nowoczesny ośrodek rodziny w Łebie oferujący noclegi w pokojach o standardzie hotelowym oraz w domkach letniskowych

2849

Chomiczówka to nowoczesny ośrodek rodzinny posiadający bogatą ofertę wypoczynku dla osób indywidualnych i rodzin z dziećmi w każdym wieku. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach o standardzie hotelowym oraz noclegi w jednorodzinnych domkach letniskowych. Wszystkie pokoje w większości z balkonami wyłożone są miękką wykładziną a łazienki są z podgrzewaną podłogą. W pokojach znajdują się telewizory LCD 32″, lodówki, czajniki, talerze, szklanki i sztućce. Do dyspozycji są parawany, fotele plażowe i akcesoria dla dzieci. Łazienki zaopatrzono w ręczniki i suszarki do włosów. Na półpiętrze udostępniamy mikrofalę do podgrzania np. mleka i obiadków dla dzieci. Ośrodek posiada bogatą infrastrukturę. Do Państwa dyspozycji a w tym: sauna, jacuzzi, nowoczesne place zabaw, sale do zabaw i aerobiku, boisko plażowe, sprzęt sportowy, pralnia, parkingi. W cenie pokoju jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu oraz istnieje możliwość wykupienia obiadów w restauracji Złota Rybka mieszczącej się na parterze pensjonatu.

Organizujemy spotkania przy wspólnym ognisku – grillu. Przy muzyce jest okazja do zawarcia nowych znajomości i miłego spędzenia wolnego czasu.

Kilka razy w tygodniu zapraszamy do restauracji Złota Rybka lokalnych muzyków na koncerty na skrzypcach, akordeonie, gitarach i instrumentach dętych.

Co roku 15 sierpnia obchodzimy urodziny ośrodka. Staramy sie wówczas wypełnić cały dzień atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości