Strona główna Polecane Holiday Park KACZE STAWY – rodzinny ośrodek z basenem

Holiday Park KACZE STAWY – rodzinny ośrodek z basenem

Holiday Park KACZE STAWY w Łebie to luksusowy ośrodek rodzinny oferujący noclegi z pełnym wyżywieniem w komfortowych domkach letniskowych. Basen zewnętrzny, animacje, drink bar, mini zoo to tylko niektóre z atrakcji

12481
PODZIEL SIĘ
Łeba - Holiday Park KACZE STAWY - basen zewnętrzny
Łeba - Holiday Park KACZE STAWY - basen zewnętrzny

Holiday Park KACZE STAWY w Łebie to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Polski. Jeden z nielicznych prawdziwych ośrodków rodzinnych. Jeśli więc planujesz wakacje z dziećmi nad polskim morzem wybierając ośrodek Kacze Stawy masz gwarancję, że twoje wakacje będą pod każdym względem udane, a niesamowite wrażenia z pobytu w ośrodku pozostaną na długo w pamięci.
Kacze Stawy w Łebie to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi oferujący komfortowe domki letniskowe 3 i 4 pokojowe, basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami dla dzieci, animacje dla dzieci w klubie Myszki Miki, stawy dla wędkarzy.

Łeba - Holiday Park Kacze Stawy
Łeba – Holiday Park Kacze Stawy

DOMKI LETNISKOWE

Ośrodek Kacze Stawy oferuje domki letniskowe dwóch typów: Domki Classic lub Premium oraz domki Lux
Domki Classic i Premium przeznaczone są dla maksymalnie 6 osób. Domek składa się z dwóch sypialni – z łożem małżeńskim oraz z dwoma pojedynczymi łóżkami i salonu dziennego z aneksem kuchennym.
Przed domkiem znajduje się taras z meblami ogrodowymi.
Domki Lux – 8 osobowe wyposażone są podobnie jak domki Classic i Premium. Dodatkowo w każdym domku znajduje się trzecia sypialnia z podwójnym łóżkiem.

Łeba - Kacze Stawy - domki letniskowe
Łeba – Kacze Stawy – domki letniskowe

BASEN Z ANIMACJAMI DLA DZIECI

Niewątpliwą atrakcją Kaczych Stawów jest basen kąpielowy z podgrzewaną wodą. Dzieci i dorośli korzystać mogą ze zjeżdżalni oraz wielu dodatkowych atrakcji

Łeba - Holiday Park KACZE STAWY - basen zewnętrzny
Łeba – Holiday Park KACZE STAWY – basen zewnętrzny

ANIMACJE DLA DZIECI

W ośrodku działa klub Myszki Miki oferujący całodzienne zajęcia z najmłodszymi dziećmi. Wykwalifikowani animatorzy sprawią, że twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

Łeba - Kacze Stawy - animacje dla dzieci
Łeba – Kacze Stawy – animacje dla dzieci

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

Na terenie ośrodka działa restauracja oferująca całodzienne wyżywienie. Restauracja serwuje bogaty wybór dań, śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego.

Łeba - Holiday Park KACZE STAWY
Łeba – Holiday Park KACZE STAWY

STAWY DLA WĘDKARZY

Na amatorów wędkarstwa czekają bogato zarybione stawy. Po wyczerpującym dniu, przy grillu, nic nie smakuje lepiej jak własnoręcznie złowiona ryba!

Łeba - Holiday Park Kacze Stawy
Łeba – Holiday Park Kacze Stawy

PLACE ZABAW DLA DZIECI

W ośrodku Kacze stawy znajduje się aż 5 placów zabaw! Różnorodność zabawek, huśtawek czy karuzeli sprawi, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
Są też boiska do siatkówki plażowej, badmintona. Można wypożyczyć rower lub wziąć udział w organizowanych na terenie ośrodka turniejach.

Łeba - Kacze Stawy - plac zabaw
Łeba – Kacze Stawy – plac zabaw

MINI ZOO

Kolejną atrakcją Kaczych Stawów jest Mini Zoo. Dzieci mogą podziwiać piękne kucyki czy nakarmić króliki i inne zwierzęta

Łeba - Kacze Stawy - Mini zoo
Łeba – Kacze Stawy – Mini zoo

HOLIDAY BUS

Goście ośrodka mogą korzystać z bezpłatnego transportu na plażę lub do centrum Łeby. Specjalne busy kursują w obie strony przez cały dzień.

Łeba - Holiday Park KACZE STAWY - basen zewnętrzny
Łeba – Holiday Park KACZE STAWY – basen zewnętrzny

DRINK BAR

Przy basenie w ciągu dnia i do późnego wieczora działa Drink Bar, gdzie mogą Państwo spożyć swojego ulubionego drinku lub napić się kawy.
Wieczorem natomiast można pobawić się przy muzyce na żywo lub karaoke czy też wziąć udział w kursach nauki tańca.

Łeba - Kacze Stawy - Drink Bar
Łeba – Kacze Stawy – Drink Bar

Kontakt:
Holiday Park KACZE STAWY
ul. Żwirowa 10
84-360 Łeba
tel. +48 59 727 94 71
fax: +48 59 866 22 30
kom. + 48 609 988 260
www. www.kaczestawy.pl