Strona główna Atrakcje Sea Park Sarbsk

Sea Park Sarbsk

Sea Park Sarbsk największy nad morzem park rozrywki związany z tematyką mórz i oceanów.

3023

Sea Park Sarbsk położony 6 km od Łeby w kierunku na Lębork jest pierwszym parkiem związanym z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza w Polsce. To jedyny i największy tego typu park gdzie możemy zobaczyć pływające w basenach przedstawicielki gatunku foka szara i  przedstawicieli uchatkowatych – kotiki południowoamerykańskie.

4Podobnie jak w fokarium na Helu zobaczyć tu można karmienie fok i ich codzienny trening medyczny. Dodatkowo na turystów czekają jeszcze inne atrakcje min. prehistoryczne oceanarium  3D z kinem 5D, w którym możemy stanąć ” oko w oko” ze stworami zamieszkującymi wody naszej planety miliony lat temu.

3W Sea Parku znajduje się także park miniatur przedstawiających latarnie morskie. Dzięki temu odbędą Państwo spacer, podczas którego przejdą całe polskie wybrzeże  od Krynicy Morskiej po Świnoujście. Repliki są wykonane bardzo starannie, aby jak najdokładniej odzwierciedlić wszystkie detale znajdujące się w rzeczywistych obiektach.

5
Dla najmłodszych gości Sea Park oferuje park zręcznościowo-linowy Małego Pirata, Gaj Małego Pirata na Galeonie Wodnik, place zabaw i inne atrakcje, natomiast na chcących zregenerować swoje siły czekają liczne punkty gastronomiczne serwujące pyszne przekąski i napoje.

2