Strona główna domki letniskowe Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Wyjątkowy ośrodek rodzinny z basenem w Łebie. W ofercie domki letniskowe, apartamenty, pokoje gościnne. Atrakcyjna lokalizacja blisko morza.

4991
PODZIEL SIĘ
Łeba - Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS
Łeba - Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

O.W. RELAKS położony jest w pięknym, nadmorskim lesie sosnowym około 200m od piaszczystej plaży. Domki i pawilony, rozmieszczone naturalnie między drzewami na dużej, ogrodzonej, powierzchni. W ofercie ośrodka znajduje się min. basen kryty, domki letniskowe, apartamenty czy pokoje gościnne

Domki letniskowe

Łeba - Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS
Łeba – Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

3, 4, 5 i 6-osobowe. W każdym domku znajduje się aneks kuchenny (kuchnia elektryczna, lodówka, zlewozmywak, czajnik, komplet naczyń stołowych, garnków i sztućców), łazienka (pełny węzeł sanitarny), RTV, sejf, sprzęt plażowy i meble ogrodowe na zewnątrz. Wszystkie domki posiadają elektryczne grzejniki konwektorowe.

Apartamenty rodzinne

Łeba - Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS
Łeba – Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

W skład apartamentu wchodzi: salon dzienny z RTV i kominkiem, dwie sypialnie, łazienka z natryskiem i wanną z hydromasażem oraz aneks kuchenny wyposażony w kuchnię elektryczną, lodówkę, zlewozmywak, czajnik, komplet naczyń stołowych, garnków i sztućców. Dodatkowo apartament posiada własny, południowy taras o powierzchni 25 m. kw. z kompletem mebli tarasowych. Ponadto na wyposażeniu są ręczniki, sejf i sprzęt plażowy.

Cały obiekt jest monitorowany, a wszystkie zewnętrzne bramy wejściowe i wjazdowe posiadają zabezpieczenia szyfrowe. Nie brakuje tu świeżych kwiatów, ozdobnych krzewów i zielonych trawników. Liczne alejki i ścieżki z brukowej kostki, nastrojowe oświetlenie, szum morza i bliskość natury dodają temu miejscu szczególnej atmosfery i uroku.

Pokoje gościnne

Łeba - Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS
Łeba – Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Ładne, wygodne pokoje gościnne dwu lub trzyosobowe. Każdy pokój posiada aneks kuchenny (kuchnia elektryczna, lodówka, zlewozmywak, czajnik, komplet naczyń stołowych, garnków i sztućców), łazienkę (pełny węzeł sanitarny), RTV, sejf, sprzęt plażowy i meble ogrodowe na zewnątrz. Uwaga: pokoje mansardowe 3-osobowe zamiast aneksu wyposażone są w lodówki, czajniki bezprzewodowe i naczynia.

Kryty basen

Łeba - Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS
Łeba – Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Oprócz komfortowego zakwaterowania i smacznego wyżywienia O.W. RELAKS przygotował dla swoich Gości szeroką ofertę wielu dodatkowych, ciekawych atrakcji. Jako pierwsi w Łebie otworzyliśmy kryty basen kąpielowy. Ciepła, czysta woda, nastrojowe, podwodne oświetlenie i bicze wodne umilą Państwu kąpiel przy każdej pogodzie. Najbardziej aktywnym entuzjastom wody polecamy zajęcia pod okiem instruktora-ratownika: aqua aerobic oraz budzenie na basenie w formie gimnastyki i zabawy w wodzie. Dwie sauny na podczerwień dostępne na terenie basenu dostarczą Państwu wiele przyjemności, odprężenia i relaksu, poprawią samopoczucie i kosmetykę skóry.

Kontakt:
ul. Nadmorska 13
84-360 Łeba
tel. 59 866 19 04
kom. 602 77 41 60
www: www.relaks.interleba.pl

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości