Strona główna domki letniskowe Holiday Park KACZE STAWY

Holiday Park KACZE STAWY

Holiday Park KACZE STAWY w Łebie to luksusowy ośrodek wypoczynkowy oferujący pobyty rodzinne z pełnym wyżywieniem. W ofercie domki 6-8 osobowe, basen, kub Myszki Miki i wiele innych atrakcji

5164
PODZIEL SIĘ
Łeba - Holiday Park Kacze Stawy
Łeba - Holiday Park Kacze Stawy

Holiday Park KACZE STAWY  to nowy ośrodek wypoczynkowy w Łebie oferujący rodzinne wczasy i wakacje z całodziennym wyżywieniem. Domki dla 6 lub 8 osób w pełni wyposażone ze słonecznym tarasem czekają na Gości chcących spędzić wymarzone wakacje nad morzem. Na terenie ośrodka znajduje się duży zewnętrzny, podgrzewany basen ze zjeżdżalniami i atrakcjami wodnymi, wyłącznie do użytku gości Parku. W ciągu dnia Twoimi dziećmi zajmą się animatorzy czasu wolnego. 

Łeba - Holiday Park KACZE STAWY - basen zewnętrzny
Łeba – Holiday Park KACZE STAWY – basen zewnętrzny

Holiday Park KACZE STAWY oferuje moc atrakcji. Zaczynając od ogromnego zewnętrznego, podgrzewanego basenu (240m2) ze zjeżdżalniami i atrakcjami wodnymi w centrum Parku, przez boisko, mini ZOO oraz zarybione stawy z możliwością wędkowania. Natomiast dla dzieci przygotowano wakacyjny klub myszki Miki z animatorami czasu wolnego. Wszystko BEZPŁATNIE! Jeśli nasi Goście będą chcieli pojechać na plażę, bądź do centrum Łeby, to za darmo w obie strony zawiezie Ich kursujący przez cały dzień Holiday Bus.

Kontakt:
Holiday Park KACZE STAWY
ul. Żwirowa 10
84-360 Łeba
tel. +48 59 727 94 71
fax: +48 59 866 22 30
kom. + 48 609 988 260
www. www.kaczestawy.pl

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości